Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.0.0V][SokółGaming][MinecraftSerwers][Zapraszamy][24/7][Dedyk]


Dev999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszamy na PRO serwer SokolGaming!!! Już wystartował , serwer na który oczekiwało wiele osób. Wbij juz teraz na serwer minecraft !

Sloty: 40

IP Serwera: 94.23.220.190:22581

TeamSpeak3: 178.217.186.86:9745178

WhiteList: Wyłączona

Forum: Podane w grze.

Administracja:

Właściciel: Sokol76

#1Moderator: Kosiarz

#2Moderator: SzymonqRekrutacja: [ON][Na moderatorów serwera][Minimum 16la][Podania Prosimy zgłaszać na forum serwera.

Więcej informacji podane na forum serwera.Zapraszamy!!!

Ps.

Sory za taką prezentację ale mi się zwalił generator;]

Reklama jest niezbyt fajna, ale serwer naprawde fajny ;]

Miła atmosfera dużo graczy POLECAM!

95960480783902571221.jpg

Opublikowano

Zagram.

A jak jest podanie na moderatora to podanie składam.

Nick:Naro

Wiek:15lat

Umiejętności:Znam się na pluginach, w minecraft'a gram od wersji beta 1.0_2

Dlaczego właśnie ja?:Znam się na języku polskim i angielskim. Jestem rozważny, przed podjęciem decyzji się 2razy zastanowię.

Byłem moderatorem na dwóch innych serwerach.

Opublikowano

Nie polecam serwera. Cuboidy im padły. Tacy mądrzy modzi a nawet nie potrafią się WE i WG posługiwać. Szczególnie Kosiarz

Opublikowano

A teraz najlepsze...

 

Donatorzy piszą "Precz z serwera mendy zaplecione!!!!" A moderator to samo ...

Przeklinają, wulgaryzmy lecą jak nic.. A moderator sobie siedzi spokojnie jak ten wół..

Każdy teraz ma mute i nic nei może napisac ...

Opublikowano

Ogolnie wedlug mnie server jest ok. A wy jak slyszycie ze jest awaria to od razu mowicie ze glupi server. Oni przeklinaja bo wy ich nie sluchacie... A co donatora to faktycznie troszke przgial, a moderator siedzi jak ten wol bo on nic z tym nie moze zrobic...

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...